Czyściec dziełem Bożego Miłosierdzia
Forum ˇ Strona GłównaPiątek, Listopad 22, 2019
Nawigacja
Szukaj
Patroni Strony
Skrzynka Intencji za Zmarłych
Apostolstwo dobrej śmierci
Pomoc dla Konających
Śmierć i co dalej
Dusze Czyśćcowe Bardzo Proszą o ratunek
Pomoc Duszom w Czyśćcu
APDC - Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Zachęta do odmawiania Nowenny Pompejańskiej za Dusze Czyśćcowe
Przygotowanie na śmierć
Kontakt

Niebezpieczeństwo czai się tuż za rogiem
Konferencje : O.Adam Szustak/Stacje Męki Pańskiej
Konferencje : O.Adam Szustak/Siedem grzechów głównych
Konferencje : O.Adam Szustak/Boże Przebaczenie
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Najnowszy Użytkownik: Vasilylnex
Pomoc dla Konających
Pomoc dla Konających

11. DUSZE CZYŚĆCOWE I UMIERAJĄCY
W nocy przed uroczystością Wszystkich Świętych pewna dusza powiedziała Marii: Dzisiaj we Wszystkich Świętych umrze w Vorarlbergu dwoje ludzi, którym grozi wieczne potępienie. Można ich uratować tylko nieustającą modlitwą". Maria Simma podjęła, więc modlitwę przy wsparciu jeszcze innych osób. Następnej nocy inna dusza powiedziała jej, że tych dwoje uniknęło piekła i trafiło do czyśćca. Jeden z nich w ostatniej chwili przyjął jeszcze kapłana, drugi odmówił przyjęcia ostatniego namaszczenia. Dusze czyśćcowe mówią: Wielu ludzi trafia do piekła, ponieważ za mało się za nich modlimy. Należy codziennie rano i wieczorem odmawiać modlitwę za konających: rO najłaskawszy Jezu, miłośniku dusz naszych, błagam Cię przez konanie Najświętszego Serca Twego i przez boleści Matki Twej Niepokalanej, obmyj we krwi Twojej grzeszników całego świata, co dziś umrzeć mają. Serce Jezusa konające, zlituj się nad konającymi! Któryś cierpiał za nas rany, Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami Pewnego razu Maria Simma widziała wiele dusz jakby na wadze pomiędzy piekłem i czyśćcem.
Maria Simma

Pan Jezus powiedział do św. Faustyny: „Pragnę, aby to miłosierdzie rozlało się na cały świat przez serce twoje. Ktokolwiek się zbliży do ciebie, niech nie odejdzie bez ufności w moje miłosierdzie, której tak bardzo pragnę dla dusz. Módl się, ile możesz, za konających, wypraszaj im ufność w moje miłosierdzie, bo oni najwięcej potrzebują ufności, a najmniej jej mają” (Dz. 1777).
„Córko moja, pomóż mi zbawić konającego grzesznika; odmów za niego tę koronkę, której cię nauczyłem. Kiedy zaczęłam odmawiać tę koronkę, ujrzałam tego konającego w strasznych mękach i walkach. Bronił go Anioł Stróż, ale był jakby bezsilny wobec wielkości nędzy tej duszy (...). Jednak podczas odmawiania tej koronki ujrzałam Pana Jezusa w takiej postaci, jak jest namalowany na obrazie. Te promienie, które wyszły z Serca Jezusa ogarnęły chorego, a moce ciemności uciekły w popłochu. Chory oddał ostatnie tchnienie spokojnie” (Dz. 1565).
Faustyna

DAR MODLITWY W łączności duchowej ze św. siostrą Faustyną, pragniemy zachęcić czcicieli Miłosierdzia Bożego do podjęcia modlitwy indywidualnej lub udziału w

NIEUSTAJĄCEJ MODLITWIE KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - w intencji uproszenia łaski miłosierdzia dla konających.

Darczyńcą modlitwy może być każdy, kto zapragnie codziennie dołączyć się do modlitwy wspólnoty Apostołów Jezusa Miłosiernego przy Zgromadzeniu Sióstr Jezusa Miłosiernego. Ufamy, że w ten sposób spełnimy prośbę Pana Jezusa i przyczynimy się do ufnego przyjmowania łaski zbawienia przez konających w naszych rodzinach i na całym świecie.

Deklarację należy przesłać do Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego pocztą tradycyjną lub elektroniczną podając swoje dane (imię, nazwisko, adres) określając czas od dnia, do dnia i godzinę modlitwy.

ZGROMADZENIE SIÓSTR JEZUSA MIŁOSIERNEGO 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Kardynała Wyszyńskiego 169 tel. 095 722 52 46 e-mail: sopocko@faustyna.eu

źródło; Miłosierdzie Boze

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
128023 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005

Ice Theme by Guc!o

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu